Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

EĞİTİM BİR-SENDEN DUYURU
    

Eğitim Bir-Sen Ereğli Temsilciliğinden yapılan duyuruda şunlara yer verildi: “AB 2011 teklif çağrısı LDV Hareketlilik programı kapsamında 28 Nisan 2012 ile 5 Mayıs 2012 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde yapılacak olan 2011-1-TR1-LEO03 numaralı Sivil Toplum Kuruluşlarının Eğitime katkıları isimli projemize kurumumuzdan aşağıdaki kriterlere göre katılımcı belirleyerek istenen belgelerle tarafımıza bildirilmesini rica ederiz.

Katılımcı Kriterleri:

Proje katılımcıları, proje sahibi kurumda çalışan, yönetiminde ya da kurumun üyesi olan öğretmenlerden seçilmelidir. İstemeleri durumunda bayanlara öncelik verilecektir. Tüm yararlanıcılar alanında en az lisans mezunu olacak ve katılımcı o kurumda çalışacaktır. Yabancı dil bilen ve belgeleyen katılımcı adaylara öncelik verilecektir. Engellilerden katılımcı olmak isteyenlere öncelik verilecektir. Projeye destek veren işletme sahibi, öncelikli katılımcı olabilecek, istememesi durumunda yerine kurumda çalışan bir katılımcı görevlendirebilecektir.

 Başvuruda istenecek Belgeler ise şöyle: “Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Mail adresi, Cep Telefonu Numarası, Kurumu, mesleği ve unvanı, katılımcı adına açılmış Türkiye İş Bankası vadesiz Euro hesabı IBAN numarası.

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

26.12.2011

Bu haber 1436 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
1 259
408852 544

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS