ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

OKUYUCUNUN SESİ 6’INCI YAŞINI KONSERLE KUTLADI
    

Karapınar Atatürk stadyumu8nda yapılan programa Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, Karapınar Belediye spor Başkanı, Ahmet Çelebi, Ereğli ve Konya’dan basın mensupları katıldılar. Açılış konuşmasını Gazeteci Yazar ve Okuyucunun Sesi Gazetesi sorumlusu Mehmet Okuyucu yaptı. Gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir görev olduğunu söyleyen Okuyucu, sözlerine şöyle devam etti:

 

“Sayın kaymakamım, sayın belediye başkanım, değerli sivil toplum kuruluşu örgütlerimiz ve kıymetli misafirlerimiz Gazetemizin kuruluşunun 6. Yılı dolayısı ile düzenlemiş olduğumuz programımıza hepiniz hoş geldiniz Safalar getirdiniz. Okuyucunun sesi gazetesi unvanı ile 26 Aralık 2006 tarihinde, tarafsız ve doğru habercilik ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda, prensiplerimizden taviz vermeden, sizlerin destekleri ile yayın hayatımızın 6. Yılına ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyor ve bu mutluluğumuzu bu güzel gecede sizlerle taçlandırıyoruz. Gazetecilik çok zor ve meşakkatli bir görevdir. Yerel gazetenin yanı sıra doğan haber ajansı ve Kon TV muhabiri olmam hasebi ile zaman ve mekân gözetmeksizin, en kısa sürede haberlere ulaşmak ve sizlere bu haberleri en sağlıklı şekilde ulaştırmak amacını güderek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sizler sıcak yuvalarınızda radyo ve televizyonlarınızın karşısında yurttan ve dünyadan son gelişmeleri takip ederken, bu haberlerin ne zor şartlarda hazırlandığını bizler kadar sizlerinde bilmesini isteriz. Bizler bu ulvi görevin tüm zorluklarına göğüs gererek, sizleri en doğru şekilde haberdar edebilmek için, gece gündüz demeden vazife başında olup, tarafsız ve güvenilir haberciliği kendimize şiar edindik. Bu amaçla kurduğumuz ve bugün 6. Yaşını kutlamak üzere toplandığımız Okuyucunun Sesi Gazetemizi de, ilke ve prensipler ışığında, sizlerinde yadsınamaz destekleri ile bu günlere taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerin güvenine layık olabilmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Bizlere bu görevimiz süresince vermiş olduğunuz desteklerden dolayı ve ayrıca bu güzel ve anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sözlerimi fazla uzatmadan sizleri bu güzel gecemize şarkılarıyla renk katacak olan birbirinden değerli sanatçılarımızla baş başa bırakmak istiyorum. Değerli sanatçılarımıza ve saz arkadaşlarına da, kar kış demeden buraya kadar gelerek aramıza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Tekrardan programımıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz, Sağ olun var olun.”

 

Program daha sonra katılımcı sanatçıların seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle devam etti. Vatandaşlarda sanatçıların söylediği eserlere eşlik ederek hoş bir vakit geçirdiler.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

28.12.2011

Bu haber 3739 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 30
435975 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz