Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

İLÇE BİRİNCİLİĞİ FUTBOL MÜSABAKALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
    

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Ereğli’de spor faaliyetlerini arttırmaya yönelik düzenlenen spor kategorileri kapsamında Yıldız Erkekler kategorisinde Futbol ilçe birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen müsabakada Dumlupınar İlköğretim Okulu İlçe Birincisi, Öğretmen Abdurrahim İlköğretim Okulu İlçe İkincisi ve Şahika Koleji İlçe Üçüncüsü oldu.

 

Gerçekleştirilen müsabakalarla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Şahika Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Kök, İlköğretim öğrencileri arasında Yıldız Erkekler kategorisinde ilçe birinciliği futbol müsabakalarının gerçekleştirildiğini ifade ederek, gerçekleştirilen müsabakalarda kendilerine destek veren İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne teşekkür etti.

 

İlçe Birinciliği başarısını elde eden Dumlupınar İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Bülent San ise Dumlupınar İlköğretim Okulu olarak elde ettikleri başarıdan dolayı son derece mutlu olduklarını ve Ereğli’yi İl bazında temsil etmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti. San Son olarak gerçekleştirilen müsabakalarda kendilerine destek veren İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı..       

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

03.01.2012

Bu haber 1483 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
2 349
399379 575

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS