ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

“GERİ DÖNÜŞÜMLE GELECEĞİNE SAHİP ÇIK” PROJESİ YAYGINLAŞIYOR
    

Atatürk İlköğretim Okulu tarafından iki yıl önce geliştirilen ve Toplam Kalite Yönetiminde birincilik ödülü ile Ereğli’yi il bazında temsil eden “Geri Dönüşümle Geleceğine Sahip Çık” projesinin son ayağı olan yaygınlaştırma ve standart oluşturma kapsamında, Türkmen Köyü İlköğretim Okulu ve Aşağı Göndelen Köyü İlköğretim okulunda projenin uygulanması noktasında girişimlerde bulunuldu.

 

Söz konusu proje kapsamında girişimlerde bulunulan Türkmen Köyü İlköğretim Okulu ve Aşağı Göndelen Köyü İlköğretim okuluna ziyaret gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde okul idaresi ve öğrencilerden projeye destek vererek ekolojik denge ve dünya sağlığına katkı sağlamaları istenildi.

 

Gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Serdar Alan, okul olarak gerçekleştirdikleri projenin yaygınlaştırma ve standart oluşturma ayağında okullara ziyarette bulunduklarını ve projelerine destek çıkmalarını istediklerini kaydetti.

 

Ziyaret edilen Türkmen Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Murat Alan ve Aşağı Göndelen Köyü İlköğretim okulu Müdürü Muhammet Gemici ise söz konusu proje kapsamında okullarına gerçekleştirilen ziyaretten oldukça memnun olduklarını ifade ederek, böylesine dünya kamuoyuna faydalı bir projeye sonuna kadar destek vereceklerini belirterek sözlerini sonlandırdılar..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

05.01.2012

Bu haber 1242 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 30
435975 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz