ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

ÖZİNCE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİ
    

22 Ocak tarihinde yapılacak olan AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı kongresi için adaylığını açıklayan Veysel Özince, "partimizin Ereğli'de misyonuna ve vizyonuna uygun bir şekilde çıtasını yükseltmek için yola çıktığını kaydetti.  

Veysel Özince, AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanlığına adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: “Partimizin ilk kurulduğu günden bu yana partimiz aktif bir şekilde çalıştım. Sonrasında üye olarak bu desteğimi seçimlerde çalışmalarımla da ortaya koydum. Aday olmamdaki gerekçem ise AK Partinin Ereğli de AK Partimizin misyonuna ve vizyonuna uygun bir şekilde çıtasını yükseltmek için ve Ereğlili hemşerilerimize layık olabilmek için elimden gelen bütün öz veriyi göstereceğimden hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Delegelerimizin iradesi ile Allah nasip ederde seçilirsem şayet iktidarın nimetlerinden Ereğli’mizi kalkındırmak ve kazandırmak için hizmet konusunda taşın altına elimi değil gövdemi dahi koymaya hazırım. Yeter ki kazanan Ereğli’miz olsun.  
AK Partinin kuruluşuna sebep, öncü, yenilikler ve hizmet odakları olan ruhunun devam etmesini çok önemsiyorum. Bu nedenle Genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iyi bir hayranıyım. Biz ameliyat masalarından kalkıp, evinde istirahat halinde iken, bu aziz millete hizmet etmekten bile kaçınmayan bir Başbakanın temsilcileri olmak için bu göreve talip olduk. Onun gibi çok çalışmalıyız ve hizmet vermeliyiz.

Teşkilatlar olarak eskisinden daha fazla sorumluluk almalı ve bunu gereğini de yerine getirmek durumundayız. Böylece Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin yükünü de bir nebze hafifletmiş oluruz. Teşkilatlar hizmet yerleridir. Bu millete hizmet eden, bu milletin  hizmetkârıdır. Geçmiş dönemlerde partimize hizmet eden, çok değerli teşkilat mensuplarının ayağına kadar gidip, tekrardan partimize kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Parti içi kaynaşma ve birlikteliği, AK Parti ruhunu yeniden oluşturmak için mücadele edeceğiz. Biz arkadaşlarımızla beraber, ilçe teşkilatına bir artı koymak ve Ereğli’de AK Partimizin misyonuna ve vizyonuna uygun bir şekilde hareket ederek çıtasını yükseltmek  ve bayrağını onurla gururla dalgalandırmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Ocak ayı sonunda yapılacak olan AK Parti ilçe kongremizin parti tabanımıza Ereğlili hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını yüce Allahtan niyaz ediyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bu duygu ve düşünceler içerisinde çok kıymetli delegelerimizi, teşkilat mensuplarımızı saygıyla selamlıyorum. Aday olacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ereğli’miz için hayırlısı ne ise onun olmasını gönülden arzu ediyorum” dedi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

09.01.2012

Bu haber 1504 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
2 99
435941 90

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz