ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

EREĞLİ M.M.O’DAN BİRLİK YEMEĞİ
    

Ereğli Demireller Dinlenme Tesisinde verilen yemeğe Konya Makine Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Mete Kalyoncu, Konya Makine Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Makine Mühendisleri Odası Ereğli Temsilciliği Başkanı Osman Ersöz, Basın Mensupları ve birçok davetli katıldı.

 

Gerçekleştirilen birlik yemeğinde konuşmalarını gerçekleştiren Makine Mühendisleri Odası Ereğli Temsilciliği Başkanı Osman Ersöz, genel kurul seçim sürecinin başladığını belirterek, Konya Makine Mühendisleri Odasının amacına uygun bir şekilde hizmet verdiğini kaydetti. Ersöz, 22 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel Kurulun birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi temennisi ile sözlerini sonlandırdı.

 

Konya Makine Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Mete Kalyoncu ise, 22 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek Genel Kurulda 11’nci dönem için aday olduğunu belirterek, Makine Mühendisleri Odası Ereğli Temsilciliğinden destek istedi. 2 Yıllık görev sürelerinin çok kısa olduğunu belirten Kalyoncu, görev sürelerinin çok kısa olmasına rağmen 2 yılda birçok hizmet gerçekleştirdiklerini söyledi. Kalyoncu, “ 2 yıllık görev süremizde Konya’ya ivme kazandırmak adına birçok hizmet gerçekleştirdik. Hizmetimizin devamı için 22 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan Genel Kurulumuzda 11’nci dönem için yeniden adayım. Bu hususta desteklerinizi bekliyor, Genel Kurulumuzun birlik ve beraberlik havasında geçmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Konya Makine Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Mete Kalyoncu’nun konuşmalarının ardından, Makine Mühendisleri Odası Ereğli Temsilciliği Başkanı Osman Ersöz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

13.01.2012

Bu haber 1462 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
4 247
437566 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz