ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

AK PARTİ ÖMER EĞER İLE SEÇİME GİDİYOR
    

AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı Kongresine sayılı günler kala Genel Merkezden tek liste halinde seçime gidilmesi noktasında mutabakata varıldığı kaydedildi. Mevcut Başkan Recep Arlı konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı özel açıklamada, aday adayları ile dün itibari ile Genel Merkeze görüşmeye gittiklerini ve yapılan değerlendirmeler sonucunda AK Parti İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcılarından Makine Mühendisi Ömer Eğer ile tek liste halinde seçime gidilmesi noktasında karar alındığını ifade etti.

 

4 Şubatta yapılacak olan kongrede diğer aday adaylarının Ömer Eğer Başkanlığında seçime gideceğini de söyleyen Arlı, Genel Merkez tarafından alınan kararın tüm Ereğlililere hayırlı olmasını söyleyerek, “ 4 Şubatta Ereğli’mizde yapılacak kongre ile alakalı olarak Genel Merkezimiz halen yönetimimizde bulunan Ömer Eğer arkadaşımızla diğer aday adaylarının birleşerek tek liste halinde seçime gitmeleri noktasında karar aldı. Genel Merkezimiz tarafından alınan bu kararın Ereğli’mize hayırlı olmasını diliyor, adayımıza da başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

 

Adaylığı kesinleşen Ömer Eğer ise, “Eğer, “Mevcut İlçe Yönetiminde aktif olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kongrede hem Genel Merkezimiz hem de İl Teşkilatımız tek liste halinde seçime gidilmesi noktasında görüşlerini ortaya koymuştu. Aday adayı olan isimler üzerinde yapılan değerlendirmede benim ismim üzerinde uzlaşma sağlandı. Şu an için çok mutluyum ve partimizin daha da iyi yerlere gelmesi için çalışacağımızı söylemek isterim” şeklinde konuştu.

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

13.01.2012

Bu haber 1654 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
5 226
437545 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz