ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN KAN BAĞIŞINA TAM DESTEK
    

Ereğli’de her üç aya bir Kızılay tarafından gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasına Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tam destek verildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği organizesinde Kan Bağışı Kampanyasına katkı sağlayanlar arasında İlçe Emniyet Müdürü Bahaattin Çetindere’de vardı.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amiri Mehmet Akın, Kızılay tarafından gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasına İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak destek vermek istediklerini ve bu doğrultuda başta İlçe Emniyet Müdürü Bahaattin Çetindere olmak üzere müsait olan emniyet mensupları ile birlikte bağışa katkı sağladıklarını kaydetti.

 

Sağlığı el verişli olan tüm vatandaşlardan devam eden Kan Bağışı Kampanyasına destek vermelerini isteyen Akın, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği organizesinde Kan Bağışı Kampanyasına destek veren başta İlçe Emniyet Müdürü Bahaattin Çetindere olmak üzere tüm emniyet mensuplarına teşekkür etti.

 

Kızılay tarafından gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasının 20.01.2012 Cuma gününe kadar devam edeceği de verilen bilgiler arasında yer aldı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

18.01.2012

Bu haber 1482 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 66
438025 269

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz