ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

MUHARİP GAZİLER DERNEĞİNDEN BAĞCI’YA ZİYARET
    

Ereğli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt ve dernek üyesi bir kişi tarafından gerçekleştirilen ziyarette İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı’ya 19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile düzenlenen bir program anısına resim ve dergi takdim edildi.

 

Söz konusu ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ereğli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt, 19 Eylül Gaziler Günü kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programın Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Merkezi tarafından yayınlanan dergide yer bulması dolayısı ziyarette bulunduklarını söyledi. Özyurt, söz konusu dergiyi Kaymakam Bağcı’ya takdim ettikten sonra,  Bağcıya Muharip Gaziler Derneği ve Şehit Aileleri Derneğine yakınlığından dolayı teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

 

İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı ise, Ereğli Muharip Gaziler Derneği tarafından gerçekleştirilen ziyaretten oldukça memnun olduklarını belirterek, Muharip Gaziler Derneği ve Şehit Aileleri Derneğinin her zaman yanında olduklarını belirterek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

19.01.2012

Bu haber 1855 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 184
437503 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz