ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

ŞAHİKA KOLEJİ’NDEN “AİLE İÇİ İLETİŞİM VE ÇOCUK YETİŞTİRME” SEMİNERİ
    

Program öncesinde Öğrencilerin performans ve proje çalışmaları ile okul kulüplerinin ürün sergisi yapıldı. Öğrenci velileri ve davetlilerin beğeni ve takdirini toplayan  Küçük yüreklerin büyük hünerleri”ni göstermesi bakımından önem taşıyan sergi ziyaretinin ardından programa geçildi.

 

Eğitimci Mustafa Ulutepe’nin konuşmacı olarak katıldığı programda Ereğli Kültür Merkezi salonunu dolduran davetlilere, iki buçuk saat süren sunumda normalde 4 ay süreyle 60 seanslık eğitim programının özeti sunulmuş oldu. Aile eve benzetilerek temelinden duvarına, penceresinden kapısına ve çatısından iç dizaynına kadar gerekli temel esaslar örneklerle anlatıldı. Edavi yöntemleri ve reçeteler sunuldu.Türkiye ve dünyadan örnek hayatlar, bilimsel çalışma ve verilere dayalı bilgilerin verildiği program sonrasında Mustaf Ulutepe’ye günün anısına hediye takdim edildi.

 

Program hakkında bilgi veren Okul Müdürü Metin Işık, “Yarıyılın son hafta etkinlikleri çerçevesinde eğitim-öğretimde kaliteyi artırmak adına öğrenci ve velilerimize yönelik programlarımızdan birini gerçekleştiriyoruz. Bu programda amaç düşünmek, düşündürmek; anne-baba görev ve sorumlulukları konusunda “farkındalık” oluşturmaktı. Değerli Eğitimci Mustafa Ulutepe ve tüm davetlilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

20.01.2012

Bu haber 1403 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
5 221
437540 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz