ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

EĞER: YENİ BİR YÖNETİMLE HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ
    

Kongreye az bir süre kala seçime gidecek olan tek isim Ömer Eğer gazetecilere yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: “Şubat’ta ki kongre öncesi yepyeni bir liste hazırlıyoruz.

Listemizde sürpriz isimler olacak. Mevcut listemizin neredeyse yüzde 60’nı yenileyeceğiz.

Siyasete yeni giren, çevresinde sevilen ve sayılan isimlerin yanı sıra Ereğli’de herkesin yakından tanıdığı, sevdiği bazı sürpriz isimler de yönetim listemizde yer alacak.

Ak Parti Ereğli Teşkilatı olarak, herkesi kucaklayan ve ilçemizin sorunlarını çözmek için canla başla çalışacak iddialı bir ilçe yönetimi oluşturma gayreti içindeyiz. Şubat’ta ki kongremize tüm Ereğlilileri davet ediyorum. Bu önemli günde hemşerilerimizi vatandaşlarımızı kongrede görmek bizleri mutlu edecektir.

 

Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında biliyorsunuz Ereğli’mize ziyaret etme sözleri var. Kongremize Sayın Genel Başkanımızı Başbakanımızı davet edeceğiz,

İnşallah Ereğli’mizi şereflendirirler. Kongremizi onurlandırırlar. Allah nasip ederse kendisi de bizleri yalnız bırakmayacaktır.

 

Bakanlarımız ve milletvekillerimizin yanı sıra partimizin pek çok değerli ismini de kongremize davet ettik. Bu kongrede sadece Ak Parti Ereğli İlçe Başkanlığı yönetimi belirlenmekle kalmayıp, 2014 seçimlerinde Ereğli’yi MHP’den geri alacak ekip de belirlenmiş olacağız.

 

Artık bundan sonraki tek hedefimiz Ereğli Belediyesi’ni kazanmak ve partimizin oylarını enaz % 65 çıkarmak”

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

27.01.2012

Bu haber 1456 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
2 320
436529 154

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz