ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

KAMER’DEN ÜRETİCİLERİNE YENİ BİR ÜRÜN “ KAMER PLUS”
    

KAMER Yem’in çeşitli ürürleri ile üreticiye daha fazla kazanç sağlama noktasında çalışmalarını hızla sürdürdüğünü belirten Dursun, KAMER Yem’in tercih edilmesini kaliteli, uzun ve istikrarlı olmalarına bağladıklarını kaydetti. Ürün çeşitliliği ve kalite olma yolunda ciddi yol kat ettiklerini de ifade eden Dursun, tüm bu istikrar neticesinde Ankara’dan Sivas’a kadar uzanan müşteri pörtfeyine sahip olduklarını bildirdi.

 

KAMER Yem’in Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu söyleyen Dursun, bu yelpazelerine yeni bir ürün daha eklediklerini belirterek, bu yemin üreticilerin daha verim alacağı KAMER PLUS Süt Yemi olduğunu açıkladı. Söz konusu yemin 18 prt 2800 Enerjili değerde olduğunu da kaydeden Dursun, bu ürünün doğumdan sonraki ilk dört ay kullanılacak süt yemi olduğunun altını çizdi.

 

Ayrıca KAMER Yem olarak yeni üretilen bu üründe üreticiler için kampanya yaptıklarını söyleyen Dursun, üreticilerin 20 çuval KAMER PLUS Yem almaları durumunda 1 çuval KAMER PLUS Yem’in bedava verileceğini söyleyerek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

03.02.2012

Bu haber 1739 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
4 220
437539 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz