ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

YÜKSEKÖĞRETİMİ GELİŞTİRME DERNEĞİNDEN DEKANLARA ZİYARET
    

Gerçekleştirilen ziaretle ilgili olarak Ereğli Yükseköğretimi Geliştirme Derneği tarafından yapılan yazılı açıklamada şunlara yer verildi:

 

“Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne yeni atanan Prof. Dr. Hakkı Gökbel, makamında Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Galip Oturanç, Dernek Başkanı Ergun Özgüven ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edilmiş, yeni görevine atanmasından dolayı Ereğlililerin tebrikleri kendisine iletilmiştir. Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek en kısa sürede Ereğli’ye gelip incelemelerde bulunacağını ve Ereğli’ye her türlü desteği vereceğini ifade etmiştir.

 

          Heyet daha sonra Selçuklu Tıp Fakültesine geçmiş ve Prof. Dr. Serdar Göktaş’ın Tıp Fakültesi Dekanlığına atanması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştur. Ziyarette Ereğlililerin, hemşerimiz Prof. Dr. Serdar Göktaş’ın Tıp Fakültesi Dekanlığına atanmasından dolayı duydukları memnuniyet ifade edilerek  çalışmalarında başarılar dilenmiştir.

 

Görüşmede Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Galip Oturanç Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker ve Yükseköğretimi Geliştirme Derneği Yöneticileri hazır bulunmuşlar ve Dernek Başkanı Ergun Özgüven Ereğli için çalışan üç dekanı bir arada görmekten çok mutlu olduklarını ifade etmişlerdir” denildi..   

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli    

07.02.2012

Bu haber 1615 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 76
435828 80

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz