ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

VEKİL ZORLU’DAN EĞER’E KUTLAMA ZİYARETİ
    

Ereğli İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen toplantıya Vekil Zorlu’nun yanı sıra İlçe Teşkilatının yeni Başkanı Ömer Eğer ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda Ereğli ve çevre kasaba ve köylerin sorunlarının çözümü noktasında görüşmeler gerçekleştirilerek, önümüzde ki günlerde yeni icra kurulunun oluşturulmasına yönelik çalışmaların da başlatılacağını bildirildi.

 

Gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul toplantısının ardından İlçe Başkanlığına seçilen Ömer Eğer’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Vekil Zorlu ise Ereğli İlçe Teşkilatı yeni yönetiminin başarılı bir çalışma gerçekleştireceğine inandıklarını belirterek, yeni teşkilatın yerel seçimlerde belediyeyi kazanmak için yoğun bir çaba sarf etmesi gerektiğini söyledi.

 

İlçe Teşkilatı Başkanı Ömer Eğer ise vazifelendirildikleri görevin farkında olduğunu ifade ederek, teşkilat olarak başarılarını arttırmaya yönelik her türlü faaliyet içerisinde olacaklarını, belediye seçimlerini kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalışacaklarını belirterek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

08.02.2012

Bu haber 1426 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 238
437557 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz