ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

SAVCI ÇELİK’İN AKRABALARI İLK KEZ GAZETEMİZE KONUŞTU
    

 

Savcı Çelik’in ölümünün ardından açıklamalarda bulunan yakın akrabalarından Mustafa Özdemir, olayın gelişimi noktasında detaylı bilgiye sahip olmadıklarını, ulusal medyadan takip ettikleri kadarı ile Savcı Çelik’in önceden ceza almasını sağladığı bir şahsın cezasını bitirdikten sonra bu olayı gerçekleştirdiğini ifade etti.

 

Savcı Çelik’in çok mütevazı, saygılı ve yardımsever bir kişi olduğunu belirten Özdemir, Kılıç’ın her izin döneminde Ereğli’ye gelerek akrabalarını ziyaret ettiğini, en son ise Kurban Bayramında gelerek Ereğli’de ki akrabalarına ziyaret gerçekleştirdiğini kaydetti.

 

Savcı Çelik’in baba, anne ve kardeşlerinin Ereğli’ye yola çıktığını söyleyen Özdemir, Çelik’in naşının ambulans helikopter ya da karayolu ambulansı ile bugün Ereğli’ye getirileceği bilgisini aldıklarını söyledi.

 

Savcı Çelik’in cenazesinin ise yarın Bürokrasi ve Hukuk camiasından bir çok ismin katılımı ile birlikte Ereğli Ulu camiinde düzenlenecek resmi törenin ardından Meydanbaşı Mezarlığında defnedileceği bildirildi..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

08.02.2012

Bu haber 1583 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 248
437567 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz