ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

BAKAN KILIÇ VE ZORLU BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ!
    

Bir dizi açılış ve ziyaret için Konya’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç,

AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti İl Başkanvekili Mustafa Erkuş’un yanı sıra Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile il gençlik ve il kadın kolları başkanları yer aldı.

İl Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Bakan Kılıç, Onur Defteri’ni imzaladıktan sonra bir süre il yönetimi ve milletvekili Zorlu ile görüşüp Konya’nın Ereğli'nin spor ve gençlik ile ilgili yatırımları hakkında sohbet etti.

AK Parti Konya İl Başkanvekili Mustafa Erkuş, ziyaretin sonunda günün anısına Bakan Kılıç’a çini işlemeli bir ayna hediye etti.

 

KILIÇ AK GENÇLİK İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç daha sonra AK Parti Konya İl Gençlik Kolları yönetimi ile üniversite birimi ile de bir araya geldi. İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Bakan Kılıç, gençlik kolları yönetim hakkında bilgi aldıktan sonra gelecek neslin yetişmesi konusunda önemli değerlendirmelerde bulundu.

 

KILIÇ: ÇOK OKUYUN ÇOK ARAŞTIRIN

 

2023 Türkiye’sinin inşasında gençlere büyük görevler düştüğünü söyleyen Kılıç konuşmasını şöyle sürdürdü, “Bugün önemli yerlere, makamlara gelmek istiyorsanız sizi rakiplerinizden ayıracak bir özelliğinizin olması gerekir.

Bu özelliği de ancak çok okuyarak çok araştırarak kazanabilirsiniz.

İster doktor olun isterseniz avukat…

Hangi mesleği yaparsanız yapın çok okumadığınız takdirde farkındalık yaratamazsınız ve rakiplerinizin önüne geçemezsiniz.

Bu vatana, bu bayrağa, bu halka hizmet etmek istiyorsanız çok okumanız gerekir. Mahkeme kadıya mülk değil. Bizlerin bulunduğu bu makamlar gün gelecek çok okuyan çok araştıran arkadaşlarımın olacak.

Size tavsiyem öncelikle hem doğu hem de batı klasiklerini okumanız.

Televizyona ve internete ayırdığınız zaman kadar, okumaya ve araştırmaya da zaman ayırırsanız farklı olabilirsiniz.” Programın sonunda AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet İzi, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’a bir kalem hediye etti.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

20.02.2012

Bu haber 1342 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 202
437521 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz