ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

AK PARTİ’DEN TANIŞMA VE KAYNAŞMA YEMEĞİ
    

Ereğli Şeker Fabrikası Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen yemeğe AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanı Ömer Eğer, Belde Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Basın Mensupları ve birçok partili katıldı.

 

Gerçekleştirilen tanışma ve kaynaşma yemeğinde açıklamalarda bulunan AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanı Ömer Eğer, Ereğli’de iktidar partisinin bir temsilcisi olarak, hizmet standartlarının daha üst çıtalara ulaşması için çaba ve gayret içerisinde olacaklarını belirterek, parti olarak amaçlarının bölgede lider bir ilçe olma noktasında sosyal ve kültürel yönden çalışmalarını arttırmak olduğunu kaydetti.

 

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilkeli siyasetçilik çerçevesinde Ereğli’nin daha iyi noktalara getirilmesi için yola çıktıklarını ifade eden Eğer, Ereğli’nin görev süreçleri çerçevesinde daha iyi hizmetler alması için konuların takipçisi olacaklarını söyleyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Katılımcılar arasında yer alan AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu ise, yeni teşkilatın Başbakan Erdoğan ve Partinin Genel Merkezine yakışır şekilde çalışmalar yapacağına inandığını belirterek, Ereğli’nin böylesine genç ve dinamik ilçe teşkilatına ve bir bölge milletvekiline sahip olmasının büyük bir şans olduğunu söyledi.

 

Gerçekleştirdiği konuşmasında ilçe teşkilatlarını vücudun kılcal damarlarına benzeten Zorlu, kılcal damarların vücudun en uzak noktasına dahi kan ulaştırdığını ve yaşamsal faaliyetlerin devam etmesini sağladığını söyleyerek, ilçe teşkilatlarının da hizmet noktasında tıpkı kılcal damarlar gibi vazife gördüğünü ifade etti.

 

Bölge Milletvekili olarak Ereğli, Karapınar, Halkapınar ve Emirgazi ilçelerinden sorumlu olduğunu da belirten Zorlu, hizmeti en çok hizmet talebinde bulunanların alabileceğini söyledi. Ereğli’nin görev sürecinde çok daha fazla yatırım alacağını bildiren Zorlu, Ereğli’ye yapılması planlanan Gençlik Merkezi için yer tespitinin yapıldığını, bu yerin ise mevcut stadyum alanının yanı olduğunu söyleyerek, bu proje için 2 Milyon TL harcanacağını sözlerine ekledi.

 

Zorlu, yeni teşkilatın Ereğli’ye yeni bir soluk ve heyecan getireceğine inandığını ifade ederek sözlerini sonlandırdı..

 

Daha sonra program verilen akşam yemeğinin ardından basına kapalı bir şekilde devam etti..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

21.02.2012

Bu haber 1407 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 202
437521 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz