ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

TDP’DEN AKARYAKIT İSTASYONLARINA SAHTE PARA KALEMİ
    

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekipleri, Ereğli'de Akaryakıt İstasyonları ve Kargo işletmelerine sahte para kalemi dağıttı. Toplum Destekli Polis Ekipleri, Akaryakıt İstasyonlarını ve Kargo işletmelerini ziyaret ederek, çalışan ve işverenlerin sahte para noktasında dikkatli olmaları gerektiği uyarısında bulundu. Yanlarında getirdikleri sahte para kalemlerini Akaryakıt İstasyonu ve Kargo işletmeleri çalışanlarına hediye eden Toplum Destekli Polis Ekipleri, kalemin pratikte nasıl kullanıldığını anlatarak, sahte para olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdiler.

 

Konu ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Toplum Destekli Polis Büro Amirliği Polis Memurlarından Emine Kül, Emniyet güçlerinin önleme ve adli görevleri olduğunu söyleyerek, önleme görevi kapsamında Toplum Destekli Polis Büro Amirliği olarak esnafların sıkça karşılaştığı sahte para olaylarının önlenmesi noktasında sahte paraya karşı duyarlı kalem dağıttıklarını kaydetti.

 

Kül, vatandaşların sahte para ile karşılaşmaları halinde 155 Polis İmdat telefonuna bilgi vermeleri gerektiğini belirterek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

22.02.2012

Bu haber 1527 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 99
435941 90

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz