ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

M.M.O’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
    

Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi tarafından Ereğli İlçe Temsilciliğine atanan Münif İzbudak, Makine Mühendisleri Odası Ereğli Temsilciliğinde düzenlenen törenle görevi Osman Ersöz’den devraldı.

 

Makine Mühendisleri Odası Ereğli İlçe Temsilciliğinde düzenlenen törende konuşma yapan Makine Mühendisleri Odası Eski Başkanı Osman Ersöz, “Makine Mühendisleri Odası Ereğli temsilciliği görevini benden sonra yürütecek olan Münif İzbudak kardeşime başarılar dilerim. Kendisinden devraldığım ilçe temsilciliğini bugün tekrar kendisine devrediyorum” dedi.

 

Makine Mühendisleri Odası Ereğli İlçe Temsilciliği Yeni Başkanı Münif İzbudak ise, “Bu bir Bayrak taşıma işidir. Odamızda yaptığı çalışmalardan dolayı Osman Ersöz arkadaşımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

İzbudak, Makine Mühendisleri Odası İlçe temsilciliğinin yönetimi ile ilgili olarak da bilgi verdi. İzbudak,  “İlçe temsilciliğinde sayman olarak Fatih Bayır, Sekreter olarak Ömer Kağan Mutlu, üye Halil Ercan ve Üye Mehmet Deligöz görev alacaklardır” diyerek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

23.02.2012

Bu haber 1662 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
4 70
436015 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz