ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

SAN: “ELİ SIKILMADIK DELEGE BIRAKMAYACAĞIZ”
    

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Teşkilatı 11 Mart 2012 tarihinde Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleşecek olan ilçe kongresi öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe Kongresi öncesi gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında köy ve mahalle ziyaretlerinde bulunan teşkilat yönetimi, delegelerle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunuyorlar. Seçim çalışmaları kapsamında Belceağaç, Orhaniye, Özgürler köyüne ve Fatih, Aydınlar, Orhangazi, Hacı Mustafa mahallelerine ziyarette bulunarak delegelerle bir araya geldiklerini bildiren ilçe yönetimi, bundan sonra ki süreçte de mahalle ve köy ziyaretlerine devam edeceklerini kaydettiler.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Fatih San, Kongre tarihinin 11 Mart 2012 olarak kesinleştiğini belirterek, yaklaşan kongre öncesinde mahalle ve köy ziyaretlerine aralıksız olarak devam edeceklerini ifade etti. Kongre sürecine kadar elleri sıkılmadık, kapıları çalınmadık delege, mahalle ve köy temsilcileri bırakmayacaklarını belirten San, Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi rüzgârının bir ayrı eseceğini söyledi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında bilgisayar ve projeksiyon cihazı eşliğinde çalışmalarını sunum olarak delegelere, mahalle ve köy temsilcilerine göstereceklerini kaydeden San, 11 Mart 2012 tarihinde Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleştirilecek olan ilçe kongresine delegelerin eksiksiz olarak katılmalarını isteyerek sözlerini sonlandırdı..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

23.02.2012

Bu haber 1498 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 32
438091 100

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz