ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

SAN’DAN CHP KURULTAY DEĞERLENDİRMESİ
    

Gerçekleştirilen genel kurultaya İlçe Yönetimi olarak beş kişi katıldıklarını belirten San, katıldıkları yemekte partinin üst düzey yöneticilerine ve CHP Konya Milletvekili Atilla Kart’la görüşerek, Ereğli hakkında ve İlçe Teşkilatları hakkında bilgi verdiklerini, önümüzde ki günlerde gerçekleştirilecek İlçe Kongresine davette bulunduklarını kaydetti.

 

Genel kurulda meydana gelen tatsız bir olaydan başka kurultayın gayet güzel geçtiğini ifade eden San şunları kaydetti: “CHP İlçe Yönetimi olarak beş arkadaşla CHP Tüzük Kurultayına katıldık. Konya Milletvekilimiz Atilla Kart ve partinin üst düzey yöneticileri ile görüştük. Gerçekleştirilen Yemekli toplantıda Ereğli hakkında bilgilendirme yaparak, yaptığımız çalışmalar doğrultusunda açıklamalarda bulunduk.

 

Heyet olarak Pazar günü katıldığımız Kongre merkezinde partililerle görüştük. Yoğun katılımın olduğu kurultayda kadın ve genç izleyicilerin olması bizleri oldukça sevindirdi. Büyük coşkuyla geçen kongrede bir tatsızlık dışında kurultay büyük bir olgunlukla gerçekleşti. Kurultay sonrasında Ereğli de yapılacak İlçe Kongremize davetlerde bulunduk. Gerçekleşen tüzüğün daha demokratik daha katılımcı olması CHP’lileri sevindirmiştir. Bundan sonraki süreçte ki seçimler önseçimlerle gerçekleştirilecektir. Buda daha çok katılım, daha çok partililere ulaşmak demektir” dedi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

01.03.2012

Bu haber 1655 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 68
438027 269

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz