Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

VERGİ DAİRESİNDE ÖDÜLLENDİRME TÖRENİ
    

Her yıl olduğu gibi bu yılda Vergi Haftası Kutlama etkinliklerine hız kesmeden devam eden Ereğli Vergi Dairesi Müdürlüğü yetkilileri, Vergi Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde yılın en başarılı bulunan personelini ödüllendirdi. Söz konusu etkinlik kapsamında Vergi Dairesi Müdürlüğü bünyesinde Vergilendirme Servisi Memuru Ahmet Şahin’e ödül töreni düzenlendi.

 

Gerçekleştirilen ödül töreni hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Vergi Dairesi Müdürü Nazım Yılmaz, Vergi Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında yılın en başarılı bulunan personelinin mükelleflerle olan diyalogu, Çalışma Performansı ve Daire Amirlerine karşı itaati kriterlerine göre belirlendiğini ve Vergi Dairesi çalışanları ile birlikte yapılan değerlendirme sonucunda bu yıl bu ödüle Ahmet Şahin isminde ki memurun layık görüldüğünü kaydetti.

 

Vergi Dairesi Vergilendirme Servisi Memuru Ahmet Şahin ise daire amirlerinin ve iş arkadaşlarının kendisini böylesine güzel bir ödüle layık görmelerinin son derece mutlu ettiğini belirterek, Vergi Dairesi Müdürü Nazım Yılmaz’a ve iş arkadaşlarına teşekkür etti.

 

Daha sonra Şahin’e Konya Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından gönderilen Teşekkür Plaketi ve bir adet çeyrek altının takdim edilmesinin ardından ödül töreni son buldu..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

01.03.2012

Bu haber 1545 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
4 345
399375 575

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS