ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

OYMAK: BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON GÜN 15 MART
    

12 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirdikleri Genel Kurul’da Kooperatife borcu olan üyelerin borçlarına yeni bir yapılandırma kararı aldıklarını belirten Kooperatif Başkanı Mustafa Oymak, takibe düşen esnafın bu yapılandırmadan faydalanması gerektiğini söyledi.

 

Sürecin daraldığını ifade eden oymak,12 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul’da takibe düşen esnafımıza kolaylık sağlamak adına borçlarına 4 eşit taksitte ödeme imkânı sağladık. Kooperatifimize borcu olan esnafımız bir dilekçe ile müracaat ederek taksitlendirme imkânından da yararlanabilirler. %6,5 olan faiz oranı 15 Mart’tan sonra % 26,5’e çıkacak. Birde avukat ve icra masraflarını koyduğunuzda esnafın borç yükü artmış olacak. Bu borç yükünde ezilmek istemeyen esnafımız Kooperatifimize bir dilekçe ile müracaat ederek 4 eşit taksitte ödeme kolaylığı sağladığımız yeni yapılandırmadan faydalansınlar” şeklinde konuştu.

 

“40 Yıl Hizmet Ettiğim CHP’den İstifa Edeceğim”

 

Mustafa Oymak CHP İlçe Kongresi sonrası partisinden istifa edeceğini de açıkladı. “40 yıldır partiye hizmet ediyorum” diyen Oymak, “İl ve İlçe Yönetimleri arasında sorunum yok. Genel Merkezle anlaşmazlık yaşadığım için istifamı kongre sonrası vereceğim. Belediye Meclisinde ise bağımsız olarak Meclis Üyeliğimi sürdüreceğim” ifadelerini kullandı.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli 

08.03.2012

Bu haber 1381 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 66
436011 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz