Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

BİLGİ YARIŞMASI KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
    

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen kura çekimine İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömerül Faruk Gülbahar, Ereğli Parksite AVM Yöneticilerinden Canan Gülsoy,  ADESE Kurumsal İletişim Uzmanlarından Ömer Soner Küçüközarslan ve basın mensupları katıldı.

 

Kura çekimi öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Ereğli Parksite AVM ile geleneksel hale getirdikleri ilköğretim okulları arası bilgi yarışmasının 3’üncüsünü 12 Mart tarihi itibari ile başlatacaklarını ifade ederek, yarışmaya ilçe merkezi, kasaba ve köyler dahil olmak üzere toplamda 36 okulun katılacağını belirtti. Şimşek, yarışmaya katılacak tüm okullara başarılar diledi.

 

Ereğli Parksite AVM Yöneticilerinden Canan Gülsoy ise, Ereğli Parksite olarak eğitim ve öğretime katkılarının devam edeceğini bildirerek, geleneksel hale getirdikleri ilköğretim okulları arası bilgi yarışmasının 3’üncüsünün 36 okulun katılımı ile 12 Mart tarihinde Ereğli Parksite AVM’de başlayacağını kaydetti. Gülsoy, yarışmaya katılacak öğrencilere başarılar dileyerek, yarışmaya sponsor olan Parksite AVM esnaflarına teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen kura çekiminde ilk olarak 12 Mart tarihinde Halit Kalkan İlköğretim Okulu, 100. Yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu, Fatih İlköğretim Okulu ve Mehmet Akif İlköğretim Okulu’nun yarışacağı belirlendi..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

09.03.2012

Bu haber 1901 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
5 348
399378 575

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS