ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

UNİVERSAL HASTANESİNDEN MEME KANSERİ EĞİTİMİ
    

Universal Konya Ereğli Hastanesi har ayın 10’unda düzenleyeceği meme kanseri eğitimi ile meme kanserinde erken teşhis sağlayacak. Konu ile ilgili olarak ilk eğitim seminerinin açılışına Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Universal Konya Ereğli Hastanesi Başhekimi Yasin Özkütük, Hastane direktörü Ahmet Kal ve Hastane çalışanları katıldılar.

İlk eğitim semineri açılışında bir konuşma yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, “Universal Hastanesinin bu çalışması Ereğli halkı adına bizleri de sevindirdi. Erken teşhis her zaman için çok önemlidir. Ve Universal Hastanesinin bu çalışması da meme kanserinde erken teşhis imkanı sağlayarak insanlarımızın ileriki dönemlerde daha büyük sıkıntılar yaşamalarının önüne geçiyor. Bu hizmetten, Ereğli adına büyük mutluluk ve gurur duydum” dedi.

Universal Konya Ereğli hastanesi Direktörü Ahmet Kal ise, konu ile ilgili olarak yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Universal Hastaneler grubunun meme kanseri ile ilgili olarak verdiği eğitim seminerlerinin 3.’sünü Ereğli’de düzenlemekten gururluyuz. Her ayın 10’unda 10 Dakika sloganı ile çıktığımız bu yolda, kadınların önemli sıkıntılarından olan meme kanserinde erken teşhis ve kendi kendine teşhis imkanları sağlayacak. Bu hizmetimizde istediğimiz başarıyı elde edeceğimize inanıyoruz. Bu eğitimlerimizde erken teşhisin önemini vurgulayacağız” dedi.

Özel Universal Konya Ereğli Hastanesi Başhekimi Yasin Özkütük ise, açılışta yaptığı konuşmada şunlara yer verdi: “Gerçekleştirdiğimiz ve hastanemiz yanında bulunan bir binada hizmet vereceğimiz hizmette başarılı olacağız. Ereğli halkının da bizlere destek olmasını ve bu önemli sağlık konusunda kendi sağlıkları açısından da ilgilenmeleri gerektiğini belirtirim” dedi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

09.03.2012

Bu haber 1876 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 66
438025 269

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz