ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

“ GERİ DÖNÜŞÜMLE GELECEĞİNE SAHİP ÇIK” PROJE EKİBİNE
    

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi ekip çalışmasında proje sayısı bakamından Konya birincisi, okul projeleri bazında ise Atatürk İlköğretim Okulu Konya üçüncüsü olmuştu. Toplam Kalite Yönetimi sürecine, Konya’da ki 31 ilçeden gelen toplam 76 projeden 39’unu hazırlayarak, en çok projeyle katılan Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, proje sayısı bakamından İl Birincisi olarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Başarı Plaketi ile ödüllendirildi.

 

Ayrıca Atatürk İlköğretim Okulu “ Geri Dönüşümle Geleceğine Sahip Çık” projesi ile proje il değerlendirmesinde 76 proje içerisinde okullar bazında İl üçüncüsü olarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Başarı Plaketi ve Katılım Beratı ile ödüllendirildi.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı, proje çokluğu açısından il bazında birinci olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek ve diğer görevlileri kutlayarak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen plaketi Şimşek’e takdim etti. Projeler bazında üçüncülüğü hak kazanan “ Geri Dönüşümle Geleceğine Sahip Çık” projesi ekibine de Ereğli Kaymakamlığı olarak Teşekkür Belgesi takdim eden Bağcı, proje ekibine başarılar diledi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

13.03.2012

Bu haber 1230 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 97
435939 90

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz