ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

KAYMAKAM BAĞCI’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
    

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı’nın yanı sıra Ereğli Pankobirlik Başkanı Sezai Özbudak, Ticaret Borsası Başkanı Amil Acar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enver Bozkurt, Ziraat Odası Başkanı Cafer Tatlıdil, Müteahhit Ahmet Köşker, Lüks Ereğli Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, İşadamı Mehmet Koç, İşadamı Bedrettin Güvenal ve basın mensupları katıldı.

 

Gazetecilere açıklamalarda bulunan İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı, Ereğli’nin halledilmesi gereken en büyük sorunlarından biri olan Hükümet Konağına asansör kazandırılması mevzuunda desteklerini esirgemeyen oda başkanlarına ve işadamlarına İlçe Kaymakamlığı olarak teşekkür etmek için toplandıklarını ifade ederek, Ereğli’de ki sorunların çözüme kavuşturulması noktasında desteklerini esirgemeyen oda başkanları ve işadamlarına teşekkür etti.

 

Daha sonra kaymakam Bağcı Ereğli Hükümet Konağına asansör kazandırılması noktasında destek veren Kamu Kurum ve Kuruluş amirleri ile işadamlarına teşekkür plaketi takdim etti.

 

“ HALKA YAPILAN HİZMET HAKKA YAPILAN HİZMETTİR”

 

Gerçekleştirilen programa katılan kamu kurum ve kuruluş amirleri ile işadamları Ereğli’nin çözüme kavuşmasını bekleyen sorunlarının çözüme kavuşturulması noktasında üzerilerine düşen görevi fazlası ile yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

 

Ereğli’nin daha güzel ve kalite standartları yüksek olan bir kent haline getirilmesi noktasında her şeyi yapmaya hazır olduklarını ifade eden İşadamları, “ Ereğli’mizin daha güzel ve parmakla gösterilen bir şehir olması noktasında hepimiz üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Halka yapılan hizmet hakka yapılan hizmettir” şeklinde konuştular.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

13.03.2012

Bu haber 1549 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 29
435974 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz