ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

ANFODER’DEN “DOĞA VE HAYAT” KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI
    

Anadolu Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği gerçekleştirdiği başarılı etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek liseler arası  “Doğa ve Hayat” konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Ereğli Belediyesinin katkıları ile hazırlanan yarışmada yüzlerce fotoğrafın yarışması bekleniyor.

 

Gerçekleştirilmesi planlanan fotoğraf yarışması hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Anadolu Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Başkanı Tolga Peker, ANFODER olarak yeni bir etkinlik çalışmalarına daha başladıklarını belirterek, Ereğli Belediyesinin katkıları ile liseler arası “Doğa ve Hayat” konulu fotoğraf yarışması düzenleyeceklerini kaydetti. Söz konusu yarışmaya tüm liselerin katılım sağlamasını istediklerini ifade eden Peker, yarışmaya gönderilmek istenilen fotoğrafların okul müdürlüklerine ve Ereğli Anadolu Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğine teslim edilmesi gerektiğini belirtti.

 

Dereceye giren fotoğraf sahiplerine Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde 18 Mayıs tarihinde ödül töreni düzenleneceğini de sözlerine ekleyen Peker, seçilen fotoğrafların 18-22 Mayıs tarihleri arasında Kültür ve Spor Merkezinde sergileneceğini kaydetti.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

16.03.2012

Bu haber 1198 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 39
435984 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz