ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

ATATÜRK ANITI YETKİLİLERİ HAREKETE GEÇİRDİ
    

Atatürk Anıtına liseli gençler tarafından yazılan bir takım yazıların hoş olmadığının bildirilmesi ve gerekli çalışmanın yapılması yönünde yaptığımız “ ATATÜRK ANITINA YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜLER” başlıklı haberimiz yetkilileri harekete geçirdi. Söz konusu haberden sonra İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı’nın talimatları ile Ereğli Belediyesinin yazılar üzerinde çalışma yürüterek sorunu çözüme kavuşturduğu kaydedildi.

 

Söz konusu haberden sonra Atatürk Anıtında bulunan ve son derece nahoş yazıların temizlenmesi yönünde gerekli talimatları verdiklerini ifade eden Bağcı, yerel medya olarak yerel sorunların çözümü çerçevesinde yapılan yayınların son derece önemli olduğunu belirterek, yaptığımız yayından dolayı gazetemizi tebrik etti.

 

Söz konusu haberden sonra Atatürk Anıtına giderek incelemelerde bulunduğunu belirten İlçe Emniyet Müdürü Yücel Kaya ise, İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak bölgede asayiş denetimlerinin arttırılacağını kaydetti.

 

Bizde Yeni Ereğli Gazetesi olarak söz konusu sorunun çözümü noktasında girişimlerde bulunan başta İlçe Kaymakamı Hasan Bağcı olmak üzere, Ereğli Belediyesi’ne ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

16.03.2012

Bu haber 1405 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
4 78
435830 80

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz