ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

YENİ HASTANE HAFRİYAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
    

AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Emekli Öğretmen Besim Süleyman Baş ve Ereğlili bürokrasilerin yoğun uğraşları sonucunda prosedür işlemleri tamamlanan 200 yataklı Devlet Hastanesinin hafriyat çalışmaları yoğun bir tempo ile devam ediyor.

 

Tamamlanması ile birlikte Ereğli’ye sağlık alanında büyük ivme kazandırması beklenilen 200 yataklı Devlet Hastanesinin çalışmaları noktasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Yüklenici Firma Yetkililerinden İnşaat Mühendisi Yılmaz Korkmaz, hastanenin hafriyat çalışmalarına başladıklarını belirterek, yoğun bir tempo ile çalışmaya devam ettiklerini ifade etti. Hafriyat çalışmalarının yaklaşık 1,5 ay gibi bir süre zarfında tamamlanacağını söyleyen Korkmaz, Projelerin TOKİ tarafından onaylanmasının ardından temel atma çalışmalarının da başlayacağını sözlerine ekledi.

 

Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Aydın Özpolat ise Ereğli’ye kazandırılması ile birlikte sağlık alanında büyük artılar getirecek olan 200 yataklı devlet hastanesinin projesinde her şeyin düşünüldüğünü kaydederek, Ereğli’yi güzel bir hastanenin beklediğini vurguladı. Özpolat,  prosedürlere göre yüklenici firmaya bin 200 gün teslim süresi verildiğini, ancak yüklenici firmanın 600 iş gününde teslim etmeyi taahhüt ettiğinin de altını çizdi..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

23.03.2012

Bu haber 1753 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 65
438024 269

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz