ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

BELEDİYE YETKİLİLERİ EREĞLİ SANAT MERKEZİ DERNEĞİ İLE BİRARAYA GELDİ
    

Geleceğin sanatçıları sahneledikleri “Tatlı Kaçık “ ve “ Artiz Mektebi “ oyunlarında ortaya koydukları performansla Ereğli’deki tiyatro severlerin büyük takdirini kazandılar.

Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte Belediye Başkan Vekili Kubilay Turgut ile Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Say Ereğli Sanat Merkezi yöneticileri ve öğrencileriyle bir araya geldi.

 

Ereğli Sanat Merkezi Derneği Başkanı İsmet Alan Ereğli Belediyesi tarafından organize edilen yemekte şunları söyledi: “ Belediyemizin sanata ve sanatçıya verdiği desteklerden dolayı başta Belediye Başkanımız Hüseyin Oprukçu’ya ve emeği geçen Belediye çalışanlarımıza teşekkür ederiz. Belediye Kültür Merkezinde birbirinden güzel iki ayrı oyunu sahneleyen Yönetmenimiz Hidayet Eritici ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim. Böylesine güzel bir yemek organizasyonu ile Belediyemizin sağladığı bu güzel kaynaşma ise bizleri ayrıca mutlu etti. Ereğli’de sanatsal faaliyetlerde bulunan değerli isimlere böylesi destek bugüne kadar görülmemişti. Belediye Başkanımız Oprukçu’nun bu desteği gelecek zamanlarda sanat açısından bizleri umutlandırıyor. Böylesi güzel desteklerle geleceğin tiyatro sanatçıları, sinema sanatçıları Ereğli’mizden çıkacak inşallah. Belediye Başkanımıza desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum “ dedi.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

30.03.2012

Bu haber 1274 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
1 66
436011 103

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz