Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

TESCİLSİZ MOTOSİKLETLERE EL KONULDU
    

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından güvenli trafik ortamının sağlanması hususunda çalışmalar aralıksız devam ediyor. Söz konusu çalışmalarda Ereğli Emniyet Müdürü Yücel Kaya’nın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde bulunan tescilsiz motosikletlere el konuldu. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği Komiser Yardımcısı Erol Ceylan’ın nezaretinde Ereğli İnönü Caddesi, Site İş Merkezi Civarı ve Belediye 90 Dükkânlar mevkilerinde yapılan kontrollerde tescilleri yapılmamış 19 adet motosiklete el konuldu.

 

Söz konusu uygulama ile alakalı olarak bilgi veren Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği Komiser Yardımcısı Erol Ceylan, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ilçe merkezinde hem araç sürücülerine hem de vatandaşlara güvenli bir trafik ortamının sağlanması konusunda çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, bu çalışmalar doğrultusunda ilçe genelinde tescilleri gerçekleştirilmemiş motosikletlere, tescillerinin yapılarak plakaları çıkarılasıya kadar el konulduğunu söyledi.

 

Ceylan, motosiklet sahiplerine herhangi bir cezai işlem uygulanmadığını belirterek, uygulamanın ileriki günlerde de devam edeceğini kaydetti.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

30.03.2012

Bu haber 1538 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
4 345
399375 575

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS