ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

DOĞRU VE KÖY MUHTARLARINDAN SEVENCAN’A ZİYARET
    

Önceki günlerde geçirdiği trafik kazası sonucunda bir süre tedavi gören Kamer Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Ereğlili İşadamı Özer Sevencan’a geçmiş olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Sevencan’ı makamında ziyaret edenler arasında Ereğli Türk Telekom Müdürü Hızır Doğru ve bazı köy muhtarları ile Ereğli’de ki sulama birlik başkanları da vardı.

 

Sevecan’a gerçekleştirilen geçmiş olsun ziyaretine Ereğli Türk Telekom Müdürü Hızır Doğru’nun yanı sıra, Aşağı Göndelen Köyü Muhtarı Mehmet Özlü, Kamışlıkuyu Köyü Muhtarı Menderes Tilkici, Adabağ Köyü Muhtarı Kasım Aydoğdu, Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Tan Çelik ve Akhüyük Çiller Sulama Birliği Başkanı Cihangir Akgül’de katıldı.

 

Söz konusu ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ereğli Türk Telekom Müdürü Hızır Doğru, bir süre önce geçirdiği trafik kazası sonucunda tedavisini tamamlayarak görevine başlayan Kamer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan’ı makamında ziyaret etmek ve geçmiş olsun temennisinde bulunmak istediklerini kaydetti. Ereğli’nin kalkınması noktasında Sevencan gibi işadamlarına çok çok ihtiyaç olduğunu söyleyen Doğru, Sevencan’ın Ereğli’nin kalkındırılması konusunda taşın altına elini koyan şahsiyetlerden biri olduğunu ifade etti.

 

Kamer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan ise, Türk Telekom Müdürü Hızır Doğru ile Köy Muhtarları ve Birlik Başkanlarından şahsına yapılan ziyaretten oldukça memnun olduğunu dile getirerek, gerçekleştirilen ziyaretten ötürü Türk Telekom Müdürü Hızır Doğru ve beraberindekilere teşekkür etti..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

06.04.2012

Bu haber 1613 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
2 29
436558 320

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz