ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

GENÇ SPORCULAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA TER DÖKTÜ
    

Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortak çalışmaları ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde ilköğretim okulları arasında Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Gençlik ve Spor Müdürlüğünde gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvasında Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler ile Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde yarışan genç sporcular galibiyet için ter döktüler.

 

Gerçekleştirilen turnuva hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Ereğli Gençlik ve Spor Müdürlüğü Milli Eğitim İlçe Koordinatörü Fahri Özkocagil, Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortak çalışmaları neticesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde ilköğretim okulları arasında Masa Tenisi Turnuvasına Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorisinden 17 takımın, Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorisinden 16 takımın yarıştığını belirterek, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında verileceğini söyledi.

 

Özkocagil son olarak, Turnuvalara emeği geçen Ereğli Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek ve Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Özgüven’e teşekkür etti.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

19.04.2012

Bu haber 1832 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
3 174
437493 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz