ereğli-konya ya da anadolu ereğli
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler
Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

EREĞLİ MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN HASTA ZİYARETİ
    

Kutlu Doğum Haftası tüm Türkiye’de olduğu gibi Ereğli’de de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Ereğli Müftüsü Yusuf Eseroğlu ve bazı Din Görevlileri, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ereğli Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek, haftanın anısına kitap hediye ettiler.

 

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Ereğli Müftüsü Yusuf Eseroğlu, Kutlu Doğum Haftasının çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçirildiğini ifade ederek, bu etkinlikler kapsamında bazı Din Görevlileri ile birlikte hasta ziyaretinde bulunduklarını ve hastalara haftanın anısına kitap hediye ettiklerini kaydetti.

 

Hastane ziyaretinin gerçekleştirilmesinin ardından Huzurevi sakinlerini ve Cezaevinde ki tutukluları da ziyaret edeceklerini söyleyen Eseroğlu, bugün Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleştirilecek olan programa tüm Ereğlilileri davet ederek sözlerine son verdi.

 

Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Aydın Özpolat ise, Ereğli Müftülüğü tarafından hastanelerine gerçekleştirilen ziyaretten son derece mutlu olduklarını belirterek, gerçekleştirilen bu ziyaretin hastalar için çok iyi bir moral olduğunu kaydetti. Özpolat, ziyaretten dolayı Ereğli Müftüsü Yusuf Eseroğlu’na şahsı ve personelleri adına teşekkür etti.

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

19.04.2012

Bu haber 1635 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 yorum yapıldı..
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
ereğli istatistikler
4 226
437545 317

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz