Ereðli Resimleri bilgisayarýnýzda flash player yoktur. Flash player yüklemelisiniz..
  Anasayfa Tarihçe Köyler Ekonomi Tarihi Yerler Coğrafya Kültür Eğitim Sağlık Yöresel Yemek
 
Ereli Firma Rehberi
Ereli Nbeti Eczaneler

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ereli Deyimleri ve Ereli Szl

MODERN BİR MEYDAN İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI
    

Ereğli Belediyesi tarafından Ereğli’ye kazandırılması planlanan çağdaş ve modern bir meydan için çalışmalar başlatıldı. Ereğli’ye kazandırılması ile birlikte çağdaş ve modern bir dokunun oluşturulacağı meydanın çalışmaları noktasında ilk olarak eski Öğretmen Evi’nde yıkım çalışmaları başlatıldı.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan yetkililer, Ereğli’ye çağdaş ve modern bir meydanın kazandırılması için çalışmaların başlatıldığını belirterek, bu çalışmalar kapsamında ilk olarak eski Öğretmen Evi’nde yıkım çalışmaları için gerekli çalışmaların başlatıldığını ifade ettiler. Ereğli’ye kazandırılması planlanan meydanın yeri hakkında da açıklamalarda bulunan yetkililer, yeni meydanın mevcut Yunus Emre Meydanı olacağını belirterek, gerçekleştirilecek kapsamlı çalışmalardan sonra Yunus Emre Meydanı’nın dana geniş ve daha modern bir görünüme sahip olacağını kaydettiler.

 

Eski Öğretmen Evi’nde ki söküm çalışmalarının bir süre daha devam edeceğini ifade eden yetkililer, söküm çalışmalarının tamamlanmasının ardından Eski Öğretmen Evi’nin yıkılacağını belirterek, meydan çalışmalarının hız kazanacağını söylediler..

 

Umut Yaygır-Memleket/Yeni Ereğli

19.04.2012

Bu haber 1481 kez okundu
 
  Bu Habere Toplam 0 Yorum Yaplm.
 
Anadolu Ereğli Bilinmeyenler
www.eregli.web.tr facebook sayfamız
ereğli istatistikler
4 82
408675 544

Untitled Document
Harita Üzerinde Ereğli
Milli İşletim Sistemimiz PARDUS